Erik, Alexandra
1 EUR 388 HUF
1 GBP 452 HUF

DVTK – FTC 2-3 (1-2)

Nagyszerű stadionbúcsúztatónak volt szemtanúja a telt háznyi közönség a Diósgyőri Stadionban. Az OTP Bank Liga 14. fordulójában lövés nélkül szerzett vezetést egy öngóllal a vendégcsapat, amit egy megpattanó labda után dupláztak meg.

Egy szép támadást követően még az első félidőben szépített a DVTK Novothny Soma révén. A második játékrészben Nono nagyszerű lövésével sikerült egyenlíteni, azonban az FTC egy szöglet után megszerezte a – mint később kiderült – győztes gólt.
2016-10-29 17:30 – DVTK -vs- Ferencvárosi TC

OTP Bank Liga 14. forduló
Diósgyőri VTK – Ferencvárosi TC 2-3 (1-2)

Miskolc, Diósgyőri Stadion 8052 néző. Játékvezető: Szabó Zsolt (ifj. Tóth Vencel, Georgiou Theodoros; Szőts Gergely, Molnár Attila).
DVTK: Rados – LÁzár, Lipták, Jagodinskis – Vela, Dausvili, Elek, Nemes – Bognár I., Nono – Novothny. Vezetőedző: Horváth Ferenc.
FTC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, PintérÁ., Ramirez – Hajnal, Gera Z., Nagy D. – Lovrencsics, Djuricsin, Busai.  Vezetőedző: Thomas Doll

Csere: Lovrencsics helyett Vladan a 63., Nagy D. helyett Radó a 70., Nono helyett Nikházi a 74., Dausvili helyett Bacsa és Hajnal helyett Hüsing a 81. percben.
Sárga lap: Vela a 33., Ramirez az 55., Nemes a 89., Lipták a 90+2. percben.
Gólszerző: Jagodinskis (0-1, öngól) a 20., Busai (0-2) a 30., Novothny (1-2) a 42., Nono (2-2) az 58., Nalepa (2-3) a 65 percben.

Értékeld a DVTK játékosait!
A bajnokság állása

Kulcspillanatok

20. perc: Djuricin adott be jobbról, a labda megpattant Vitalijs Jagodinskis testén, és a tehetetlen Rados mellett a hálóba pattant, 0-1

30. perc:  Vendégszöglet után a kipattanót a tömegen keresztül lőtte kapura Dilaver, a felpattanó labdát  Busai Attila közelről tette a kapuba

42. perc:  Elek játszotta meg a labdát 3 védő között a bal oldalon, szép mozdulattal Nemesnek passzolt, aki Bognárhoz centerezett. Tőle Novothny Soma kapta az ötösön a labdát, tolt egyet rajta, majd a kapuba lőtt, 1-2

58. perc: Bognár passza után Nono Delgado Villar jobbról, a 16-os előterébel a jobb felső sarokba tekert, 2-2

65. perc: Hajnal bal oldali szöglete után Michal Nalepa érkezett pontosan, és a hosszú felső sarokba fejelt, 2-3