1 EUR 356 HUF
1 GBP 416 HUF

Sport

Mindenkit megleptek murván is!

Pályafutásuk első aszfaltos abszolút győzelme után murván is bizonyított Csomós Miklós és Nagy Attila, a Székesfehérvár-Veszprém Ralin ugyanis újabb győzelmet arattak. Ezzel ők lettek az Országos Rally Bajnokság első idei duplázói a futamgyőzelmek számát

Bővebben »

Hajrá, Apa!

Lángi Attila – Schmidt Ádám, BMW E86 Z4 M  Nehézkesen indult, de végül problémamentesen fejeződött be a Székesfehérvár-Veszprém Rally Lángi Attila számára. A BMW Z4 sofőrje és régi-új alkalmi navigátora, Schmidt Ádám most is

Bővebben »

Mindenki a dobogón!

Majdnem teljes sikerrel koronáztuk meg mindkét versenyzőnk kedvenc versenyét, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-t, hiszen mindketten a dobogón végeztek, igaz, „csak” a 2. és 3. fokán.   Reméljük, még idén összejön az 1. és 2. foka

Bővebben »

Kovács Bálint: lábtörés, majd dupla dobogó

A H-Moto Team versenyzője Barcelonában hatalmasat esett az időmérőn, így veszélybe került az augusztus végi navarrai indulása a Spanyol Superbike Bajnokság követ-kező versenyhétvégéjén       Elképesztő bravúrt hajtott végre a H-Moto Team verseny-zője.

Bővebben »

Brit Nagydíj – Hamilton futamgyőzelme

A címvédő brit Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája győzött vasárnap a Forma-1-es Brit Nagydíjon. Második helyen az 50. körig élen álló monacói Charles Leclerc (Ferrari), míg a harmadikon a finn Valtteri Bottas (Mercedes)