Erik, Alexandra
1 EUR 388 HUF
1 GBP 452 HUF

BL: Fiorentina-Debrecen 5-2, kiesett a DVSC

BL: Fiorentina-Debrecen 5-2, kiesett a DVSCA Debrecen negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett a labdarúgó Bajnokok Ligájában: szerdán a csoportkör 4. fordulójában a Fiorentina vendégeként 5-2-re maradt alul. Így a magyar csapat már nem juthat tovább a csoportjából. A firenzei meccsen Mutu szerzett vezetést az olaszoknak, de a szünet előtt Rudolf Gergely még egyenlíteni tudott.

A folytatásban a hazaiak gyorsan három gólt szereztek, és ezzel eldöntötték a találkozót. A négyes másik meccsén a Liverpool 1-1-es döntetlent ért el az Olympique Lyon otthonában, így a francia csapat 10 pontjával már továbbjutott. A Debrecen november 24-én, a következő fordulóban utolsó hazai meccsét játssza majd, akkor a Liverpool lesz az ellenfele.

Az állás: 1. (és továbbjutott) Olympique Lyon 10 pont, 2. Fiorentina 9, 3. Liverpool 4, 4. Debrecen 0.