2026. 05. 4. hétfő

Mónika, Flórián

1 EUR 365 HUF
1 GBP 421 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » Kamu volt a megyei szénbányászat újjáélesztésének FIDESZES ígérete !!!
royal_magazin_PNG

Kamu volt a megyei szénbányászat újjáélesztésének FIDESZES ígérete !!!

Ismét lelepleződött egy FIDESZES kamu. A megye gazdasági programjának előrehaladásáról szóló tájékoztató – amibe a közgyűlés DK-s képviselője „erőszakolta” be a szénbányászat helyzetének érintését – egyértelművé tette, hogy a szénbányászat tisztaszén technológiával való újjáélesztése kizárólag üzleti alapon nem megy. Nem minden megyei szénből lehet a japán technológiával metanolt készíteni és kellenének felhasználók is, de pl. a kormányhoz köthető MOL nem tanúsít érdeklődést a dolog iránt.
Nincs olyan érvényes országos energetikai koncepció, amelyben ez az ügy szerepelne, és pláne nincs az előkészítésre pénz elkülönítve.
A híressé lett 3 fiatal magyar fizikus 1 milliárd dollár támogatással tudta észlelni a gravitációs hullámokat!
Nevetséges, hogy japánok finanszírozzák a teljes előkészítést, mi meg várjuk, hogy a mi érdekeink szerinti megvalósíthatósági tanulmány szülessen.!!!

A DK felszólítja a megyei önkormányzat vezetését, hogy határozottan lépjen fel az Orbán kormánynál a tisztaszén technológia energiastratégiai szintre emeléséről és az előkészítésben történő, anyagilag is finanszírozott részvételéről.

Az Orbán után következő Sokak Magyarországán nem az orosz atomtechnológiát fogjuk finanszírozni, hanem saját energiaforrásaink, így a szénkincsünk használatát.

https://www.youtube.com/watch?v=AyuJlpANHRg&feature=youtu.be                

Szűcs Erika

a DK BAZ megyei közgyűlési tagja

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés