2026. 05. 8. péntek

Mihály

1 EUR 356 HUF
1 GBP 412 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » Fidesz: Pásztor Albert sunyin vádaskodik
royal_magazin_PNG

Fidesz: Pásztor Albert sunyin vádaskodik

A Fidesz miskolci önkormányzati frakciójának vezetője szerint Pásztor Albert függetlenként induló, a baloldal pártjai által támogatott miskolci polgármesterjelölt politikai ellenfeleit bizonyítékok nélkül, “igazi szocialista stílusban, bérencek felfogadásával” vádolja, és megpróbálja azt sugallni róluk, hogy akár még zsarolásra is képesek lehetnek. Kiss János szerdai sajtótájékoztatóján emlékeztetett arra, hogy Pásztor Albert kedden “őszinte, tényfeltáró vallomást tett”, miszerint az ő élete nyitott könyv, és neki nincsenek titkai. “Ennek örülünk, és reméljük, hogy ez így is marad” – tette hozzá.

Pásztor Albert kedden az MTI-hez eljuttatott nyílt levelében írt arról, hogy “szakemberek” kutakodnak utána, és ismeretlenek “a zsarolás határait súroló” ajánlatokat tettek neki. “Azon kevesek közé tartozom, aki vállalja a múltját, szembenéz vele és el tud vele számolni” – fogalmazott, és politikai ellenfeleitől, ellenlábasaitól, “bérenceiktől”, magánnyomozóktól, konspirátoroktól azt kérte, ne próbálják zsarolni, ne üzengessenek, hanem “jöjjenek elő a farbával!”.

“Mivel mi Pásztor Albertnek és szocialista barátainak valóban politikai ellenfelei vagyunk, ezt a sunyi és ízléstelen vádaskodást visszautasítjuk” – mondta szerdán Kiss János.

A frakcióvezető közölte: “azt üzenjük Pásztor Albertnek, hogy ha már nagyon vádaskodni akar, előbb érdeklődjön az Együtt-PM pártszövetségnél, akik elléptek mellőle, (…) és kérdezze meg tőlük, (…) vajon ők tudnak-e mégiscsak olyan titkokról, amelyek miatt számukra Pásztor Albert egyszer s mindenkorra vállalhatatlan ember lett”.

– MTI –

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés