2026. 06. 23. kedd

Zoltán

1 EUR 355 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » A magyar ifjúságnak össze kell fogni!
royal_magazin_PNG

A magyar ifjúságnak össze kell fogni!

A Jobbik Ifjúsági Tagozat úgy véli, hogy államilag finanszírozott keretszámok érthetetlen mértékű csökkentése nem csupán szakmapolitikai kérdés, hanem egy egész nemzedék Magyarországának egyik legfontosabb ügye lett. A Jobbik IT ebben a súlyos helyzetben széleskörű összefogásra szólít fel. Most pártállástól függetlenül közös érdekünk, hogy a kormányt minden lehetséges eszközzel eltántorítsuk szándékától. Éppen ezért arra buzdítjuk tagjainkat és szimpatizánsainkat, támogassanak minden olyan megmozdulást, tüntetést, akciót, amelyet hallgatók és civilek szerveznek, hogy ezzel is nyomást tudjunk gyakorolni a kormányra. Most nem szétaprózottságra, hanem minél egységesebb fellépésre van szükség.

Emellett a felsőoktatás ügyében közvetlenül nem érintett társadalmi csoportoknak szolidaritást kell vállalniuk a magyar gazdaság teljesítőképességét, így a magyar béreket, nyugdíjakat, szociális támogatásokat befolyásoló kérdésben. Amin ma egy forintot próbál spórolni a kormány, az holnap két forintjába fog kerülni az országnak. Nem hagyhatjuk tehát magára az érintett, most középiskolás és a még fiatalabb korosztályt, hanem közösen kell fellépnünk az érdekükben.

A Jobbik Ifjúsági Tagozata úgy véli, hogy a fiataloknak most egy emberként kell kiállniuk az érdekeikért. Valakinek azért, mert a saját jövője a tét, a most felsőoktatásban részt vevőknek vagy már lediplomázottaknak pedig azért, mert a felsőoktatásban tervezett kormányzati változtatások az ő megítélésüket és megbecsültségüket is egyértelműen negatívan befolyásolják.

Jobbik Ifjúsági Tagozat

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés