2024. 04. 26. péntek

Ervin
1 EUR 393 HUF
1 GBP 459 HUF

Álláslehetőség

 Technikus Gyakornok
    Pályakezdőknek gyakornoki munka Budapesten

A munkavállalót a Mária Rádió budapesti stúdiójában foglalkoztatjuk, nyolcórás munkaidőben, heti öt napot, mentorált munkakörben.
A foglalkoztatás a „TÁMOP-1.4.1-12/1“ pályázati támogatás keretében történik. Bérezés a pályázati keretekben megszabottak szerint.
A pályázat feltételei: felsőfokú végzettség és kézhez kapott diploma, a megelőző 6 hónapban a jelentkező nem állt fizetett alkalmazásban és nincs nappali tagozatos hallgatói jogviszonya. korhatár: 30 év alatti életkor.

Munkakör:

    adásrendszer kezelése, napi adásmenet összeállítása
    archívumkezelés
    hanganyagvágás
    stúdiófelvételek készítése
    logisztika, kapcsolattartás műsorszerkesztőkkel és technikusokkal
    önkéntes menedzsment és önkéntesek képzése

Elvárások:

    szervezőkészség
    együttműködési és feladat megoldási készség,
    magas szintű számítógép ismeret
    elhivatottság

A jelentkezők meghallgatáson vesznek részt, a meghallgatást követő két héten belül kaphatnak kedvező választ a foglalkoztatásukról. Jelentkezni Boros Zoltánnál lehet a 06 30 330 14 77-es telefonszámon, vagy a boros.zoltan@mariaradio.hu e-mail címen.

       2.) Marketing Gyakornok

A munkavállalót a Mária Rádió budapesti stúdiójában foglalkoztatjuk, keresztény civil szervezetnél, nyolcórás munkaidőben, heti öt napot, mentorált munkakörben. A foglalkoztatás a „TÁMOP-1.4.1-12/1“ pályázati támogatás keretében történik. Bérezés a pályázati keretekben megszabottak szerint.

Munkaköri feladatok:

    A rádió terjesztési feladatainak ellátása, ismertség növelése
    Kitelepülések, sajtótájékoztatók, rendezvények, teljeskörű szervezése
    Mecenatúraépítés, Kapcsolatok kialakítása céges támogatókkal
    Egyéni támogató bővítése, címlista építés
    Önkéntesek számának növelése
    Média felületek – honlap, facebook – tartalom frissítése, hírlevél kampányok készítése
    Műsorkészítés, műsorok promóciója

Elvárások:

    szervező képesség

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek