2026. 06. 27. szombat

László

1 EUR 354 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » Tisztességes választás valóban nem lesz – de új, nemzeti egységkormány igen!
royal_magazin_PNG

Tisztességes választás valóban nem lesz – de új, nemzeti egységkormány igen!

Kövér László házelnök úr, aki velem szemben már formailag sem képviseli a nemzet egységét, elkezdett arról keseregni, hogy a 2022-es választás nem lesz tisztességes. Van ennek azért valami diszkrét bája, amikor már a 2018-as voksolásról is megállapították a nemzetközi EBESZ-megfigyelők, hogy szabadnak kis megszorítással lehetett a választást tekinteni, de tisztességesnek nem. Elég, ha csak a néppárti Jobbik akkori elnöke, Vona Gábor ellen folytatott lejáratókampányra, vagy a kommunista pártállami időket idézően azonos fejléccel megjelenő regionális lapokra gondolunk, a plakátháborúról, amelyben köztisztviselők szaggatták le a legnagyobb ellenzéki párt hirdetéseit, már nem is beszélve.

Ráadásul „külső erők és Brüsszel” itt aztán majd jól beavatkoznak, fejti ki Kövér elvtárs. A nemzetközi helyzet fokozódik, és majd jönnek a jugoszláv békaemberek is, ugye? Ehelyett csak annyi látszik, hogy az együttműködő ellenzéki pártoknak a kiegyensúlyozottabb közvélemény-kutatások szerint már most nagyobb a támogatottsága, mint az egypárti túlhatalmat kiépítő Fidesznek. Pedig még el sem dőlt, ki lesz az előválasztáson győztes közös miniszterelnök-jelölt, és még el sem kezdtük a már készülő kormányprogramunk részleteit ismertetni. Tisztességes választás tényleg nem lesz. Mert továbbra sincsenek kiegyensúlyozott médiaviszonyok, a magyar polgárok 100 milliárdjából fenntartott „közmédiában” nem szólalhatunk meg mi, ellenzéki politikusok, és az államhatalomba beépült Fidesz erőfölénye miatt szó sincs tisztességes versenyről. De a lejtő pálya ellenére tud győzni az ellenzéki pártok együttműködése, mert a szavazópolgárok számára egyre egyértelműbb: a Fidesz álkeresztény és áldemokrata.

Egyvalamit biztosan tudunk: a Jobbik, az ellenzék egyedüli jobbközép, keresztényszociális alapon politizáló pártjaként azért vesz részt a kormányváltás előkészítésében, s a majdan felálló nemzeti egységkormányban, hogy elhozzuk minden magyar polgárnak azt a jólétet és azt a szabadságot, amelyet mindannyian vártunk 30 éve.

Dr. Brenner Koloman, az Országgyűlés alelnöke, a Jobbik országgyűlési képviselője

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Budapest, ahogy a festők látták
Megjelent a főváros 150 évét bemutató monumentális művészeti album A könyv megjelenését kiállítás is kíséri a Kieselbach Galériában, amely 550 műal…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés