A Magyar Helsinki Bizottság ingyenes jogi képviseletet biztosít a tegnap a Clark Ádám térnél tüntető és ott megbírságolt polgároknak. A megbüntetett tüntetők felelősen éltek egyik alapvető jogukkal, a véleménynyilvánítás szabadságával, mert a demonstráció csak minimálisan korlátozta mások jogait. Ezért eltúlzott, aránytalan, azaz jogsértő a rendőrségi reakció. A jogvédő szervezet a koronavirus@helsinki.hu várja a jelentkezőket.
2026. június. 26. 23:49
Itthon már bizonyított a Salva Vita Alapítvány ifjúsági háza, most európai szinten is elterjesztenék a sikeres magyar modellt
A fogyatékossággal él…










