Bírósági felülvizsgálatot és azonnali jogvédelmet kért 13 iráni egyetemista, akiket a napokban utasítottak ki Magyarországról. Mindannyiuk ellen a járványügyi szabályok megsértése miatt indított eljárást a rendőrség. Közbiztonsági veszélyre hivatkozva még ma délelőtt fel akarták őket tenni egy katari gépre, de amíg a bíróság nem dönt legalább az azonnali jogvédelem ügyében, addig biztosan nem toloncolhatók ki. Az egyetemisták egyikét a Magyar Helsinki Bizottság képviseli az idegenrendészeti eljárásban.
2026. június. 26. 23:49
Itthon már bizonyított a Salva Vita Alapítvány ifjúsági háza, most európai szinten is elterjesztenék a sikeres magyar modellt
A fogyatékossággal él…










