A Jobbik Országos Elnöksége visszahívta országgyűlési képviselői tisztségéből Dúró Dórát. A Jobbik parlamenti képviselőcsoportja tegnap zárta ki soraiból bizalomvesztés miatt Dúró Dórát, és felkérte az Elnökséget, hogy döntsön a mandátumáról, amit ma a vezető testület meg is tett.
Mint ismeretes, az Országgyűlés megalakulásának napján minden jobbikos képviselő letette külön esküjét (amit saját kezűleg is aláírtak) a Szent Koronára, amelyben az alábbi mondat is szerepel: „amennyiben a Jobbik Országos Elnökségének kétharmados döntése szerint alkalmatlanná válok, úgy képviselői mandátumomat azonnal visszaadom. Isten engem úgy segéljen.”
2026. június. 7. 19:39
Állandóan késett, sokszor órákig várt rá a stáb, de Kovi soha nem tudott Michelle Wildra haragudni. Erről a történetről is mesél többek között Hatala …










