2025. 02. 8. szombat

Aranka
1 EUR 406 HUF
1 GBP 487 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Olcsó segítség drága vége

Olcsó segítség drága vége

A rendőrök fél nap alatt azonosították és elfogták azt a férfit, aki egy szerencsi asszonynak akart segíteni a televízió készülékét megjavítani, ám a szerviz helyett ellopta lakásából az asszony táskáját, benne személyes irataival és készpénzével.
A Szerencsi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást M. Miklós 34 éves sajólászlófalvai lakossal szemben.

A gyanúsítottat 2016. december 15-én az esti órákban a sértett kérte meg, hogy menjen be otthonába és a meghibásodott televízió készülékét javítsa meg. A férfi a 72 éves asszony lakásából azonban – a nyugdíjas figyelmetlenségét kihasználva – eltulajdonított egy női kézitáskát. A ritikülben személyes iratok és csaknem százezer forint készpénz volt.

A rendőrök fél nap alatt azonosították, majd elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozotton gyanúsítható férfit.

A sértett részére a nyomozók valamennyi ellopott személyes iratát és készpénzét hiánytalanul visszaadták.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

furesz

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

– Hogy hívják a mexikói rigót?
– ???
– Rodrigó!

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés