2026. 05. 8. péntek

Mihály

1 EUR 356 HUF
1 GBP 412 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » Szcientológia Önkéntes Lelkészek segítséget visznek a horvát katasztrófa helyszínére
royal_magazin_PNG

Szcientológia Önkéntes Lelkészek segítséget visznek a horvát katasztrófa helyszínére

Horvátoszágba, az esőzések helyszínére tart a Magyarországi Szcientológia Egyház Önkéntes Lelkészeinek teherautója adományokkal megrakodva. Az autó belsejében a katasztrófaelhárító szervek és a Vöröskereszt által kért, a helyzetben elengedhetetlen segítség található: ivóvíz, csizmák, ruhák, tartós élelmiszerek.
Horvátországban az utóbbi 100 év legnagyobb árvize pusztít Dunántúl nagyságú területet elárasztva. Több tízezer embert evakuáltak. Százával keresik az eltűnteket és gyászolják a áldozatokat. A helyzet igazán sokkoló, így a Szcientológia Önkéntes Lelkészei azonnal szervezkedni kezdtek, hogy minél hamarabb a helyszínre indulhassanak. Felvették a kapcsolatot a katasztrófaelhárítással, így a helyi hadsereg magasrangú tisztje várja a szállítmányt, hogy segítsen eljuttatni a gyűjtőhelyre. A tárgyak mellett már az Önkéntes Lelkész csapat is szervezés alatt áll, hogy útra keljenek a rettegett zóna felé, és teljesítsék azt az örökséget, amit alapítójuk, L. Ron Hubbard hagyott rájuk: „Az önkéntes lelkész nem takarja el a szemét a lét fájdalma, gonoszsága és igazságtalansága láttán. Sőt, képzett arra, hogy kezelje ezeket”.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés