A Kereszténydemokrata Néppárt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Választmánya 2011. június 8-án, szerdán 16 órától zárt választmányi ülést tart a KDNP miskolci irodájában. A választmányi ülésen jelen lesz Dr. Semjén Zsolt elnök is. A választmányi ülés előtt, 15.30-kor kerül sor az iroda megáldására, felszentelésére, abból az alkalomból, hogy Dr. Varga Lászlóról nevezzük el a miskolci székházat, a földszinti termet pedig Dr. Isépy Tamás teremnek.
A történelmi egyházak részéről Sándorné Povazsanyecz Gyöngyi, Mikolai Vince, Gulybán Tibor, Szabó Sándor vesznek rész a székház megáldásában. Rövid méltatást mond Dr. Sója Szabolcs, a KDNP BAZ megyei elnöke és Molnár Péter, a KDNP miskolci elnöke.
2026. június. 7. 19:39
Állandóan késett, sokszor órákig várt rá a stáb, de Kovi soha nem tudott Michelle Wildra haragudni. Erről a történetről is mesél többek között Hatala …










