2026. 06. 23. kedd

Zoltán

1 EUR 352 HUF
1 GBP 407 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » „Ne riogassa hivatalnokokat!”
6108-ne-riogassa-hivatalnokokat

„Ne riogassa hivatalnokokat!”

Molnár Péter a KDNP frakcióvezetője, az alábbi közleményt juttatta el szerkesztőségünkhöz:

„Miskolc Megyei Jogú Város Közgyűlésének 2010. szeptember 9-i ülésén a napirend előtti beszédem után Káli Sándor leköszönő polgármester igaztalanul félremagyarázta a szavaimat, hazug módon vádaskodott. A demokratikus játékszabályokat figyelmen kívül hagyva, a közgyűlésen nem adott nekem szót, így közvetlenül nem reagálhattam a szavaira. A KDNP és szövetségesünk a FIDESZ nevében is felszólítom: ne riogasson, ne riogassa a hivatalnokokat! Főleg úgy, hogy olyan dolgokat ad a számba, amelyeket én ki sem ejtettem, se nem utaltam, se nem gondoltam rá.

Megértem, hogy nem tetszett Káli Sándornak és a szocialistáknak a
felszólalásom, de én csak a miskolciak véleményét, meglátásait tolmácsoltam.
Városi képviselőként a feladatom, hogy építő jelleggel rámutassak a
neuralgikus dolgokra. A problémákra világítottam rá, azokra, amelyeket az
elmúlt 8 év szocialista városvezetése okozott. Arra, hogy ígéretükkel
ellentétben nem teremtettek munkahelyeket, soha nem látott munkanélküliség
van a városban. Arra, hogy szétzilálták a tömegközlekedést. Az, hogy a
közbiztonság csapnivaló a városban és az, hogy Káli Sándorék eladósították a
város **fájdalmas tény. **Rávilágítottam arra, hogy a selyemréti és a
tapolcai strand milyen állapotban van. Az oktatás kapcsán visszautaltam az
átgondolatlan integráció okozta problémákra, az iskolák bezárására, a
pedagógus álláshelyek megszűnésére, a szakképzés kapcsán a EU-s pénzek
értelmetlen elherdálásáról szóltam.
Miért baj, ha a miskolciak véleményét tolmácsolom a Közgyűlésbe?
Nem csoda, hogy a miskolciak változást akarnak.
A FIDESZ-KDNP-től pedig nem kell félni. Mert mi munkahelyeket akarunk
teremteni és nem megszüntetni.
A miskolciak azt üzenik, itt az idő a város helyzetének és a városvezetés
tevékenységének átértékelésére. A nagy támogatottságú, komoly
felhatalmazással rendelkező Fidesz-KDNP kormány segíteni akarja Miskolcot,
hogy újra fejlődő, dinamikus várossá válhasson. Most van igazi esély az
újrakezdésre!”

Molnár Péter közleménye

Miskolc Megyei Jogú Város Közgyűlésének 2010. szeptember 9-i ülésén a napirend előtti beszédem után Káli Sándor leköszönő polgármester igaztalanul félremagyarázta a szavaimat, hazug módon vádaskodott. A demokratikus játékszabályokat figyelmen kívül hagyva, a közgyűlésen nem adott nekem szót, így közvetlenül nem reagálhattam a szavaira. A KDNP és szövetségesünk a FIDESZ nevében is felszólítom: ne riogasson, ne riogassa a hivatalnokokat! Főleg úgy, hogy olyan dolgokat ad a számba, amelyeket én ki sem ejtettem, se nem utaltam, se nem gondoltam rá.
Megértem, hogy nem tetszett Káli Sándornak és a szocialistáknak a felszólalásom, de én csak a miskolciak véleményét, meglátásait tolmácsoltam. Városi képviselőként a feladatom, hogy építő jelleggel rámutassak a neuralgikus dolgokra. A problémákra világítottam rá, azokra, amelyeket az elmúlt 8 év szocialista városvezetése okozott. Arra, hogy ígéretükkel ellentétben nem teremtettek munkahelyeket, soha nem látott munkanélküliség van a városban. Arra, hogy szétzilálták a tömegközlekedést. Az, hogy a közbiztonság csapnivaló a városban és az, hogy Káli Sándorék eladósították a város
fájdalmas tény. Rávilágítottam arra, hogy a selyemréti és a tapolcai strand milyen állapotban van. Az oktatás kapcsán visszautaltam az átgondolatlan integráció okozta problémákra, az iskolák bezárására, a pedagógus álláshelyek megszűnésére, a szakképzés kapcsán a EU-s pénzek értelmetlen elherdálásáról szóltam.
Miért baj, ha a miskolciak véleményét tolmácsolom a Közgyűlésbe?
Nem csoda, hogy a miskolciak változást akarnak.
A FIDESZ-KDNP-től pedig nem kell félni. Mert mi munkahelyeket akarunk teremteni és nem megszüntetni.
A miskolciak azt üzenik, itt az idő a város helyzetének és a városvezetés tevékenységének átértékelésére. A nagy támogatottságú, komoly felhatalmazással rendelkező Fidesz-KDNP kormány segíteni akarja Miskolcot, hogy újra fejlődő, dinamikus várossá válhasson. Most van igazi esély az újrakezdésre!

Miskolc, 2010. szeptember 9.

Molnár Péter
a KDNP frakcióvezetője

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés