2024. 06. 15. szombat

Jolán, Vid
1 EUR 398 HUF
1 GBP 473 HUF
Segítség az ország másik végéből

Segítség az ország másik végéből

Segítség az ország másik végébőlVasárnap este és hétfőn reggel több száz rendőr érkezett városunkba Zala, Vas, és Bács-Kiskun megyéből. A félezer Szerencsre vezényelt segítőt a Kulcsár Anita Sportcsarnokban és a Rákóczi tornatermében, illetve különböző tantermekben helyezték el. A rendvédelmi erők árvíz által sújtott térségünkben a további katasztrófát elhárító, kárenyhítő munkákat végeztek.
A felmelegedés ellenére helyenként továbbra is magas a vízszint, ezért a rendőrök egy része városunkban fog állomásozni a héten, akiknek az ellátásáról is gondoskodik a helyi védelmi bizottság.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Facebook

Kapcsolódó cikkek

További cikkek