2022. 08. 9. kedd

Emőd
1 EUR 394 HUF
1 GBP 468 HUF

Kiváló tanulók és sportolók – a legjobbakat díjazták

Kiváló teljesítményt nyújtó tanulók és sportolók díjátadó ünnepségét tartották hétfőn a Művészetek Házában. Százhuszonkilenc egyéni bajnokot, öt bajnokcsapatot, ötvenkilenc sikeres edzőt és ötven kiváló teljesítményű tanulót díjazott a város.

Nagyon sok szép eredményre lehet büszke városunk, ezt ünnepelték hétfőn a Művészetek Házában, a legjobbak elismerésével. Miskolc város kiváló tanulóinak, sportolóinak, és edzőinek munkáját, teljesítményét értékelték, mint minden évben. Ez a nap a díjazott tanulókról, sportolókról és edzőkről szólt, akik egész éves áldozatos munkájukkal kiérdemelték a város elismerését. Teljesítményükkel, magatartásukkal bebizonyították: a jövő nemzedéke képes a fejlődésre és a kiemelkedő teljesítményre.

Kiss Gábor alpolgármester köszöntője után, a Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói adtak műsort az ünnepeltek tiszteletére, majd a díjak átadása következett.

Minden sportágnál az ifjúsági, junior, felnőtt kategóriában az országos bajnokokat, illetve világ- és Európa-bajnokságon 1-6. helyezést elért sportolókat díjazták, továbbá a Sportági Szakszövetség diákolimpiai győzteseit.

Kiváló sportolók:

– Dikházi Tibor erőemelés

– Jászkai Imre birkózás

– Jászkai István birkózás

– Lakatos Győző birkózás

– Ördög Balázs birkózás

– Sipeki Károly birkózás

– Repka Attila birkózó edző

– Juhász Sándor birkózás

– Magyar Zsolt futás

– Rusvai Katalin futás

– Zsigmond Száva futás

– Zsigmond Vanda futás

– Jordán Soma kerékpár

– Pénzes Erzsébet kerékpár

– Tamás Bianka kerékpár

– Viraszkó Zoltán kerékpár

– Zsigmond Száva futó edző

– Less Áron futó edző

– Nagy András kerékpár edző

– Tamás Tibor kerékpár edző

– Korpa Bence sakk

– Héra Imre sakkedző

– Fábián Kristóf thai boksz

– Spéth Norbert thai boksz

– Szakolcai Martin thai boksz

– Szakál Dániel thai boksz

– Fábián Kristóf thai boksz edző

– Jászka Krisztián thai boksz edző

– Bém Barbara gimnasztikus showtánc

– Gál Fruzsina gimnasztikus showtánc

– Hacsi Boglárka gimnasztikus showtánc

– Havasi Virág Nina gimnasztikus showtánc

– Mihalik Míra gimnasztikus showtánc

– Rákosi Vanessza gimnasztikus showtánc

– Szklenár Eszter gimnasztikus showtánc

– Viszokai Evelin gimnasztikus showtánc

– Toronya Alexandra gimnasztikus showtáncos edző

– Bajáky Olivér korcsolya

– Sulák Veronika korcsolya

– Szikszai Zsuzsanna korcsolya

– Bikfalvi Tünde korcsolyaedző

– Berecz Béla íjászat

– Gerőcs Fanni íjászat

– Krajnyák Bence íjászat

– Lázár Gábor íjászat

– Lukács Laura Dzsenifer íjászat

– Mata Krisztián íjászat

– Racskóné Ribárszki Orsolya íjászat

– Szűcs Bence íjászat

– Tóth Abigél íjászat

– Varga Dalma íjászat

– Varga Zsolt Árpád íjászat

– Vartnal Botond íjászat

– Keresztessy László íjászedző

– Racskó Gyula íjászedző

– Tóth Géza íjászedző

– Gercsák Szabina judo

– Czerlau Alexandra judo

– Czerlau Mercédesz judo

– Maksa Csaba judo

– Flórusz János judoedző

– Szabó László judoedző

– Szilágyi Gergő karate

– Kis Virág karateedző

– Csorba Zoltán kerékpár

– Lónyai Levente kerékpár

– Magyar Bendegúz kerékpár

– Takács-Valent Máté kerékpár

– Kirilla László kerékpár edző

– Sikter Zsuzsanna kerékpár edző

– Csengeri István teke

– Orosz Béláné teke

– Sisenszki Péter teke

– Horváth Milán ökölvívás

– Kocsis Richárd ökölvívás

– Siroki Norbert ökölvívó edző

– Váradi Gábor ökölvívó edző

– Körmöndi Dániel ju jitsu

– Krebán Olivér ju jitsu

– Máthé Ádám ju jitsu

– Sejkoczki Dávid ju jitsu

– Mellik Béla ju jitsu edző

– Büki Ádám sífutás

– Tamás Bianka sífutás

– Büki Gábor sífutó edző

– Szőllősi István sífutó edző

– Orosz Keve Viktor sakk

– Pribelszky Bence sakk

– Vanczák Attila sakkedző

– Baranyi Judit úszás

– Baranyi Mária úszás

– Baranyi Valéria úszás

– Furuglyás Attila úszás

– ifj. Furuglyás Attila úszás

– Hatvani János úszás

– Horváth Béla úszás

– Kőszegi Károly úszás

– Imri Zoltánné úszás

– Jurák Árpád úszás

– Pásztor Róbert úszás

– Antal Gyula úszóedző

– Gergely István úszás

– Kontrovácz Csaba úszás

– Porcs Attila úszás

– Réz Róbert úszás

– Langauer Katalin boccia

– Lénárt György bocciaedző

– Bényei Bálint sportlövés

– Szőlősi Simon sportlövés

– Bényei Ferenc sportlövő edző

– Huszti Róbert sportlövő edző

– Lukács Ábel vízilabda

– Vadovics Viktor vízilabda

– Fazekas János erőemelés

– Mészáros Dávid erőemelés

– Mészáros László erőemelés

– Tóth Zsolt erőemelés

– Mészáros László erőemelő edző

– Bartha Ákos judo

– Faragó Petra judo

– Feczkó Botond judo

– Feczkó Csanád judo

– Gecsei Dorottya judo

– Kövesi Karina judo

– Tóth Apor judo

– Turánszki Zalán judo

– Kálmán Tibor judoedző

– Shima Tatsuto judoedző

– Kornidesz Máté kajak-kenu

– Molnár Máté kajak-kenu

– Posta Réka kajak-kenu

– Tarcsi Levente kajak-kenu

– Guba Attila kajak-kenu edző

– Büki Ádám atlétika

– Harsányi Tamás atlétika

– Iván Levente atlétika

– Karoliwts Tamás atlétika

– Kovács Soma atlétika

– Pataki Anna atlétika

– Tinta Tamara atlétika

– Tyukodi Dániel atlétika

– Szász László atlétikaedző

– Deák Géza atlétikaedző

– Papp János atlétikaedző

– Zámbori Zoltán atlétikaedző

– Orosz Adrienn kajak-kenu

– Orosz Sándor kajak-kenu edző

– Kiss Bianka torna

– Jagicza Nikolett tornaedző

– Vécsei Réka úszás

– Hölcz Péter úszóedző

– Hornyák Judit úszóedző

– Almási Zsuzsanna birkózás

– Botos Dominik birkózás

– Kocsis Ferenc birkózás

– Porteleki Dávid birkózás

– Zurai Rajmund birkózás

– Bacsó Alex birkózóedző

– Juhász Sándor birkózóedző

– Lakatos Győző birkózóedző

– Bazsányi Dorka judo

– Muntyán Eszter judo

– Pásztor Eszter judo

– Gecsei László judoedző

– Nagy Sándor judoedző

– Dédesi Krisztina úszás

– Filip Zoárd úszás

– Guzi Blanka úszás

– Halász Anna úszás

– Haraszin Gréta úszás

– Haraszin Linda úszás

– Hornyik Hanna úszás

– Hornyik Míra úszás

– Kozma Laura úszás

– Kozma Réka úszás

– Szabó Alexa úszás

– Fázold Henrik úszóedző

– Kovács Attila Gábor rádiós tájfutás

– Aluinvent DVTK

– DVTK Jegesmedvék

– Miskolc Steelleaders Sport Egyesület cheerleader-ei

– Miskolci Amerikai Futball és Szabadidő Sport Egyesület

– Miskolci Jégvirág Korcsolya Klub

Kiváló tanulók:

– Figeczki Blanka

– Óvári Péter

– Ujj Balázs Máté

– Szabó Dorina

– Tuza Zsófi

– Matavovszky Tímea

– Csík Barnabás

– Pikhely Orsolya

– Szendrei Adrienn

– Gedeon András

– Kapi Boglárka

– Bodolay Előd

– Gáspár Attila

– Plaszkó Noel László

– Lencsés Ádám

– Tompa Tamás Lajos

– Bagyal Bálint

– Pelcz Inez

– Kiss Gábor

– Grolmusz Fanni

– Osváth Botond

– Budai Cintia

– Urbanovics Vivien

– Espán Márton

– Kántor Boglárka

– Tőzsér Máté Mihály

– Ottmár Tibor

– Figeczki Péter

– Kónya Kitti

– Papp Borbála

– Vályi Alexandra

– Berta Zoltán

– Endrész Balázs

– Csóka Barnabás

– Varga Róbert

– Dani Zsófia

– Oláh Márta

– Tamás László

– Zima Mónika

– Koncsik Alex

– Plósz János

– Visnyiczki Bence

– Farkas László

– Nagy Alex

– Herczku Alexandra

– Dudás Álmos Dániel

– Nagy Norbert

– Kiss Judit

– Turbók Bence

– Orosz Rebeka

– Varga Lőrinc

Forrás:minap.hu

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Facebook

Kapcsolódó cikkek

További cikkek