• Sport
  • »
  • Kézilabda, Pannon Kupa: tornagyőztes a magyar csapat
Kézilabda, Pannon Kupa: tornagyőztes a magyar csapat

Kézilabda, Pannon Kupa: tornagyőztes a magyar csapatA magyar férfi kézilabda-válogatott négy góllal legyőzte a görög együttest Miskolcon, így megnyerte a Pannon Kupát. Eredmény: Magyarország-Görögország 33-29 (16-15). Mocsai Lajos és Csoknyai István együttesénél az első félidőben még akadtak védekezési hibák, ám a folytatásban fokozatosan felőrölte riválisának ellenállását, s végül magabiztosan nyert. A júniusi vb-selejtezőre készülő magyarok két győzelemmel elhódították a Pannon Kupát.

Pénteken játszották: Szlovákia-Görögország 26-25 (14-14)

szombaton játszották: Magyarország-Szlovákia 27-25 (16-12)