2026. 06. 27. szombat

László

1 EUR 354 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Közélet » Köztünk szólva » Gémesi György Facebook bejegyzése
posta

Gémesi György Facebook bejegyzése

A kormány döntött, hogy bezárnak 360 postahivatalt , köztük a Gödöllő-Máriabesnyőit is. Klement Péter önkormányzati képviselő petíciót fogalmazott meg és/ nagyon helyesen/ aláírásgyűjtésbe kezdett a bezárás ellen. A kisposta mintegy tízezer embert szolgál ki és innen ha bezár kb 4 kilométerre van a túlzsúfolt belvárosi posta hivatal. Kocsi nélkül az időseknek nagyon nehéz a megközelítése. A petíciót én is aláírtam. A héten levelet írtam Dr Balczó Barnabásnak a Magyar Posta frissen kinevezett vezérigazgatójának mint a Magyar Önkormányzatok Szövetsége elnöke és mint Gödöllő polgármestere ,amiben személyes találkozót kértem a posták köztük a gödöllői bezárása témájában. Ma telefonon kerestem Fónagy János miniszter helyettest aki politikailag felelős a kormány posta bezárási projectjéért. Azt mondta, hogy megkapta a vezérigazgató levelét és nyitott a találkozóra. Ennek időpontját jövő szerdára rögzítettük. A máriabesnyői kisposta ma bezárt, a dolgozók a belvárosi postára lettek átirányítva. Az eredeti hivatkozás a rezsi költségek brutális emelkedése volt és a téli hónapokra vonatkozott. Tartok tőle , hogy itt a 360 posta bezárása ennél többről szól. Tartok tőle, hogy a máriabesnyői sem fog kinyitni a tél végével. Erre szeretnék világos és korrekt választ kapni, mert ha “ csak a rezsi” a gond azt vállalkozói és városi összefogással meg tudjuk oldani . Klement Péternek jelezték vállalkozók, hogy a többlet rezsi költségét összeadnák ,én pedig mondtam ebbe a város is be tud szállni, sőt magam us támogatom saját pénzemből. Mindössze 500 ezer forint többletköltségről van szó, a rezsi növekmény ennyi öt hónapra .Hatvan polgármesterének nyilatkozata viszont arról szól, hogy nem a többlet rezsi kifizetése, hanem a teljes működési költség/ beleértve a béreket / felét kellene állni ahhoz, hogy a posta újra nyisson. Azért ezt ugye nem gondolják komolyan ott fenn uraim , hogy a jelenlegi kivéreztetett , energia válságos helyzetben / mikor Gödöllő városa közel 1 milliárd adót fizet az államnak/ ezt ki tudjuk fizetni. Nagyon várom a tárgyalást és természetesen azonnal beszámolok róla . Addig türelemre kérek mindenkit.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Budapest, ahogy a festők látták
Megjelent a főváros 150 évét bemutató monumentális művészeti album A könyv megjelenését kiállítás is kíséri a Kieselbach Galériában, amely 550 műal…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés