2025. 02. 7. péntek

Rómeó, Tódór
1 EUR 406 HUF
1 GBP 485 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Lezárt ügyek: Elgurult a kereke

Lezárt ügyek: Elgurult a kereke

Vádemelési javaslattal élt a rendőrség egy kazincbarcikai buszsofőrrel szemben, akinek járművéről menet közben leesett az egyik kerék. Az eset során nem sérült meg senki.

Foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy 52 éves helyi lakossal szemben. A gyanúsított 2017. május 14-én Berente és Kazincbarcika között közlekedett egy személyszállító autóbusszal, aminek az egyik kereke Kazincbarcikán, a Jószerencsét úton leesett. Az abroncs egy kerítésnek ütközve állt meg az árokban. Az eset során nem történt személyi sérülés. Az ügyben kirendelt szakértő szerint a jármű elindulása előtt a kerékanyákat nem kellő gondossággal ellenőrizték, így azok menet közben meglazultak.

Az ügyben indított nyomozást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a napokban lezárta és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségre.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

furesz

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

– Hogy hívják a mexikói rigót?
– ???
– Rodrigó!

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés