2026. 06. 24. szerda

Iván

1 EUR 356 HUF
1 GBP 413 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Lezárt ügyek: Utazó útonállók
28890

Lezárt ügyek: Utazó útonállók

Vádemelési javaslattal élt a rendőrség két férfival szemben, akik még a nyáron útonállásszerűen támadtak meg egy nap alatt két nőt Miskolcon.

Rablás és lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság ismeretlen tettesek ellen. A nyomozás adatai szerint Miskolcon, a Mindszent téren 2014. június 3-án 12 óra 15 perckor egy férfi odament egy idős nőhöz, hátulról meglökte, majd a sértett nyakából kitépett két aranyláncot. Ezt követően a támadó a közelben parkoló társa gépkocsijába ült és együtt elmenekültek a helyszínről. Ezt megelőzően az elkövetők Miskolcon, a Horváth Lajos utcában egy másik idős nő nyakából lopták el a nyakláncát.

A bevezetett forrónyomos intézkedések eredményeként, a második helyszín közelében a rendőrök azonosították és még aznap elfogták, majd a rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmények elkövetésével megalapozottan gyanúsítható besenyőteleki férfiakat.

A bűnügyi őrizetbe vett 23 éves H. Elemérrel és a 23 éves B. Csabával szemben a Miskolci Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya előterjesztést tett előzetes letartóztatásukra, amit ügyészi indítványra a bíróság 2014. június 6-án elrendelt.

Az ügyben folytatott nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság a napokban befejezte és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az illetékes járási ügyészségnek.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés