2026. 07. 10. péntek

Amália

1 EUR 358 HUF
1 GBP 419 HUF
Kezdőlap » Életmód / Medicina » Medicina » Beauty Night a vb alatt Árpa Attilával
25899-rpa

Beauty Night a vb alatt Árpa Attilával

A hamarosan startoló labdarúgó-világbajnokság idejére kínálunk alternatív kikapcsolódási lehetőséget a hölgyeknek. Miközben párjuk a meccsnézéssel és a szurkolással van elfoglalva, nekik nem kell unatkozniuk, mi egy nőknek szóló kikapcsolódási és feltöltődési lehetőséget biztosítunk.

Június 13-án és 21-én délután 5-től éjfélig az egyik népszerű Orvos Esztétikai Centrumban minden hölgy vendégünk 20 százalékos kedvezményt kap a hialuronsavas ajak- és arcfeltöltés illetve botox-kezelés árából. Ha a barátnők összefognak, és többen érkeznek, akkor ajándékok várnak rájuk. Hogy pontosan milyenek, az egyelőre meglepetés. Az estek házigazdájának kiléte azonban nem titok, Árpa Attila pezsgővel és sütivel várja a vendégeit. Mindenkiről közös fotót készítünk a sztárral, de barátnőket is megörökítjük a Beauty Night-os roll-up előtt, a képeket természetesen elküldjük nekik.

Ezeken kívül a foci elöl menekülő hölgyek kozmetikai tanácsokat kaphatnak Hernádi Zsanettől, a a centrum kozmetikusától. Eli van Poeyer, Instyle Magazin Divat igazgatója pedig stílustippeket ad.

A vb-hez hasonlóan a Beuty Night is több helyszínen zajlik majd. A 2. emeleti váróban tartjuk a fogadást, ott rendezzük majd a közösségi programokat. Az 1. emeleten lesznek a kezelések, itt sem szenvednek majd hiányt vendégeink pezsgőben és sütiben, de itt már diszkrétebb környezetben fogyaszthatnak. Akik az érzéstelenítő hatására várnak, azoknak vidám, csajos filmeket vetítünk. Az ideális elrendezésnek köszönhetően a kezelés végén senkinek sem kell smink nélkül végigvonulni a többiek előtt, persze csak, ha nem szeretne.

A világbajnok Beauty Night-on való részvételhez mindenképpen előzetes bejelentés szükséges, ha valakit másfajta kezelés is érdekel, telefonon várjuk kérdéseit.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés