A tavaly születettek és a ballagó 8. osztályosok tiszteletére idén is ünnepi faültetést szervez Arnót Önkormányzata. Ez ma az iskola melletti parkban, a játszótér közelében történt. A rendezvényen részt vesz Csöbör Katalin Országgyűlési Képviselő is. A facsemetéket a tavalyi évhez hasonlóan idén is a helyi székhelyű MI-FÉM 2005 Kft. ajánlotta fel.
2026. június. 21. 23:20
Miközben Magyarország lakossága évtizedek óta csökken, a beépített területek folyamatosan terjeszkednek. Az elmúlt öt évben új lakóterületek, nagy kit…










