2024. 10. 31. csütörtök

Farkas
1 EUR 408 HUF
1 GBP 487 HUF
Kezdőlap » Gazdaság » Gazdaság » Semmisek a devizahitel szerződések az Európai Bíróság szerint

Semmisek a devizahitel szerződések az Európai Bíróság szerint

Dr. Léhmann györgy óriási munkát végez a devizahitelesekért. Kevés magyarországi ügyvéd tesz hasonlóan, pedig akár nagy pénzeket is nyerhetnének az ügyek megnyerésével. A továbbiakban a legfrissebb információkat adjuk közre a devizahitelesek informálása céljából.

Echo TV műsor videó a cikk végén. Legfrissebb videó, nagyon fontos:

Lehmann György Youtube video itt:http://youtu.be/fDv1kvfz0Z4

Semmisek a devizahitel szerződések  az Európai Bíróság szerintYoutube video az Echo Tv műsoráról itt:
Dr. Léhmann György az Echo TV-ben

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iGiGKzIgcy0

A bankoknak nem lett volna joguk egyoldalúan szerződést módosítani az Európai Bíróság állásfoglalása szerint.  Amennyiben az adósok által utólag nem ellenőrizhető az ok, ami miatt egyoldalúan változtattak a szerződésen, azaz nem világos, egyértelmű az ok, akkor tisztességtelen feltételről beszélünk, tehát a szerződés semmis!
Nagyon fontos! Jelenleg úgy néz ki, hogy alakul egy magyar Webbank nevű bank, ami olcsóbban szolgáltatna a hazánkban gengszterkedő külföldi bankároknál.
A második nagyon fontos eleme az Európai Bíróság ítéletének, hogy amennyiben a szerződés nem tartalmazza az adósok elállásának jogát, szerződésbontásának  lehetőségét, akkor ismét csak tisztességtelen feltételek miatt semmis a szerződés.
Miután a bankok szerződésmódosítási opciója vezetett a kialakult tragikus devizahitel helyzethez, ezért most már semmi akadálya nincsen annak, hogy az Európai Bíróság állásfoglalása értelmében a magyar bíróságok.. semmissé nyilvánítsák a devizahitel szerződéseket!
Amit idáig a bankok tettek, az tehát semmis.
További pofátlanságok a bankok részéről
A CHF jegybank alapkamata 1-2 % körül mozgott 2005 óta, majd 2009 óta 0,2 %-ra esett, azonban a bankárok természetesen ezt nem érvényesítették a  törlesztő részletek kamattörlesztésében. Manapság is 0,1 % körül van a svájci alapkamat. Miután 2008-ban 2,2 % volt a svájci jegybank alapkamat  és 2009 óta 0,1 %, azaz huszadára esett!
Aki tehát a szerződést megkötötte 2005-2006-ban, annak a kamatát még a PSZÁF szerint is az irányadó svájci jegybanki alapkamat, a referencia kamat határozta volna meg! Ezt még  a bankok is belefoglalták a szerződésbe! Legfissebb videó:
Volt egyáltalán deviza a devizahitelekben?
Dr. Léhmann György szerint nem – én ezt hangoztatom évek óta – , hiszen itt csak egy értékállósági szerződés elszámolási devízájáról van szó, azonban ezek a hitelek természetesen forinthitelek voltak, Forintban folyósítva.
Dr. Léhmann György egy perkereseti űrlapot fog készíteni, ami honlapjáról letölthető lesz, iletve leveleinek mellékletében lesz. Elmondta továbbá – lerövidítem – hogy a pénzügyminisztériumok, PSZÁF természetesen nagyot hibázott, amikor nem lépett fel ezek ellen a devizahitel csalások ellen. Cinkos aki néma!
Sajnos a többi ügyvéd nem aktív ezekben az ügyekben, nem akarnak segíteni a károsultakon vagy nagyon kevesen vannak, pedig Dr. Léhmann György keresetlevél formuláját felhasználhatnák ingyenesen!
A bankok leszerepeltek! Akinek még nem mondtak fel szerződést, az kérje az Európai Bíróság állásfoglalása alapján a szerződés módosítását,az egyoldalú szerződésmódosítás jogát kiküszöbölni, akinél már végrehajtanak, ott végrehajtási megszüntetési per indítását a végrehajtás felfüggesztéséért.
Mennyit kell fizetni egy 200 milliós ügynél?
A bíróságok mindig megadják az illetékmentességet. Kérni kell megállapítani a szerződések semmisségét!
A jelzálogjognak is nekimegy Dr. Léhmann György Magyar ügyvéd!  Semmis szerződéssel semmis szerződést biztosítani nem lehet. Ameddig a bíróság ítéletet nem hoz, addig perindítási tényét annak a pernek az alapján tud kérni.

A legfrissebb nagyon fontos Dr. Léhmann György videó itt tekinthető meg: komlomedia.hu

Nagyon fontos! Jelenleg úgy néz ki, hogy alakul egy magyar Webbank nevű bank, ami olcsóbban szolgáltatna a hazánkban gengszterkedő külföldi bankároknál. Dr. Lehmann György weboldala itt található. A második nagyon fontos eleme az Európai Bíróság ítéletének, hogy amennyiben a szerződés nem tartalmazza az adósok elállásának jogát, szerződésbontásának  lehetőségét, akkor ismét csak tisztességtelen feltételek miatt semmis a szerződés.

Jomagyar_logo_400Miután a bankok szerződésmódosítási opciója vezetett a kialakult tragikus devizahitel helyzethez, ezért most már semmi akadálya nincsen annak, hogy az Európai Bíróság állásfoglalása értelmében a magyar bíróságok.. semmissé nyilvánítsák a devizahitel szerződéseket! Amit idáig a bankok tettek tehát, az felveti annak lehetőségét, hogy a bíróságok semmis szerződéssé nyilvánítsák ezeket a tisztességtelen és aránytalan szerződéseket.

További pofátlanságok a bankok részéről

A CHF jegybank alapkamata 1-2 % körül mozgott 2005 óta, majd 2009 óta 0,2 %-ra esett, azonban a bankárok természetesen ezt nem érvényesítették a  törlesztő részletek kamattörlesztésében. Manapság is 0,1 % körül van a svájci alapkamat. Miután 2008-ban 2,2 % volt a svájci jegybank alapkamat  és 2009 óta 0,1 %, azaz huszadára esett! Aki tehát a szerződést megkötötte 2005-2006-ban, annak a kamatát még a PSZÁF szerint is az irányadó svájci jegybanki alapkamat, a referencia kamat határozta volna meg! Ezt még  a bankok is belefoglalták a szerződésbe!

Volt egyáltalán deviza a devizahitelekben?<

Dr. Léhmann György szerint sem – én ezt hangoztatom évek óta – , hiszen itt csak egy értékállósági szerződés elszámolási devízájáról van szó, azonban ezek a hitelek természetesen forinthitelek voltak, Forintban folyósítva. Dr.Léhmann György egy perkereseti űrlapot fog készíteni, ami honlapjáról letölthető lesz, illetve leveleinek mellékletében lesz. Elmondta továbbá – lerövidítem – hogy a pénzügyminisztériumok, PSZÁF természetesen nagyot hibázott, amikor nem lépett fel ezek ellen a devizahitel csalások ellen. Cinkos aki néma!

Sajnos a többi ügyvéd nem aktív ezekben az ügyekben, nem akarnak segíteni a károsultakon vagy nagyon kevesen vannak, pedig Dr. Lehmann György keresetlevél formuláját felhasználhatnák ingyenesen! A bankok leszerepeltek, mondja az Ügyvéd Úr!   Akinek még nem mondtak fel szerződést, az kérje az Európai Bíróság állásfoglalása alapján a szerződés módosítását, az egyoldalú szerződésmódosítás jogát kiküszöbölni, akinél már végrehajtanak, ott végrehajtási megszüntetési per indítását a végrehajtás felfüggesztéséért.Mennyit kell fizetni egy 20 milliós ügynél?

A bíróságok eddig mindig megadták az illetékmentességet. Kérni kell megállapítani a szerződések semmisségét! A jelzálogjognak is nekimegy Dr. Léhmann György Magyar ügyvéd!

 

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

Ilyen egy jó szakmunkás
A szakmunkás egy adott szakma képviselője, aki képesítéssel és képzettséggel rendelkezik az adott területen. Gyakran fizikai munkát végez, amely során…

További cikkek

Facebook

Időjárás

Karikatúra

furesz

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

– Hogy hívják a mexikói rigót?
– ???
– Rodrigó!

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp