A szerencsi polgármesteri hivatal előtt búcsúztatta a 2010-es esztendőt, valamint köszöntötte az új évet Koncz Ferenc, a város polgármestere. Rövid beszédében kiemelte, hogy 2010 egy nehéz év volt mindenki számára, és a jövő is sok megoldandó feladatot tartogat. Az új esztendő új lehetőségek kiaknázását is lehetővé teszi majd, hiszen 2011. január 1-jétől Magyarország vette át az Európai Unió soros elnökségét.
Hangsúlyozta az összefogás fontosságát, mert így, közösen sikerül megoldani a felmerülő problémákat. Ez 2010-ben bebizonyosodott a szavazófülkékben, de a katasztrófa sújtotta területeken élők segítésében is.
Köszöntője végén a polgármester minden megjelentnek egy szebb, élhetőbb új esztendőt kívánt.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










