Csütörtökön délben megszakítják a megyei közgyűlés ülését, ugyanis a betlehemi láng érkezik majd az házba, amit egészen karácsonyig megőriznek majd az épület második emeletén lévő aulájában. A betlehemi béke lángját a II. Cserkészség Egyesület elnöksége viszi majd a Megyei közgyűlés épületébe délben. Az ülés emiatt egy ideig szüneteltetni fogják. A láng egészen karácsonyig marad az aulában.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










