Az év tizedik hónapjában 29 ezerrel 11,862 millióra emelkedett a három hazai mobiltelefon-szolgáltató teljes előfizető-száma. A forgalmat generáló ügyfeleké az előző hónaphoz képest közel 18 ezerrel 10,873 millióra nőtt – közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). Az NMHH gyorsjelentése szerint 2010 októberében a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 főre 118,6 SIM-kártya jutott. Szeptemberben ez az érték 118,3 volt.
2026. június. 21. 23:34
Ha egy online vásárlás után meggondoljuk magunkat, péntektől már nem kell e-mail-címeket vadászni vagy az ÁSZF-et bújni az elállás módja után. Június …










