Az év tizedik hónapjában 29 ezerrel 11,862 millióra emelkedett a három hazai mobiltelefon-szolgáltató teljes előfizető-száma. A forgalmat generáló ügyfeleké az előző hónaphoz képest közel 18 ezerrel 10,873 millióra nőtt – közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). Az NMHH gyorsjelentése szerint 2010 októberében a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 főre 118,6 SIM-kártya jutott. Szeptemberben ez az érték 118,3 volt.
2026. június. 5. 19:15
– Jelentősen, közel 14%-kal csökkent a tavalyi adatokhoz képest a dízel használt autók iránti érdeklődés 2026 első négy hónapjában a Használtautó.hu a…









