2021. 08. 2. hétfő

Lehel
1 EUR 357 HUF
1 GBP 420 HUF

Kiváló tanulókat köszöntött a BOKIK

A BOKIK a többéves hagyománynak megfelelően idén is megszervezte a szakmában kiváló eredményt elért végzős tanulók köszöntését.

Az ünnepségre meghívták a megye valamennyi szakképző intézményének három-három legkiválóbb diákját.
A rendezvényen ott voltak többek között a szakképzési centrumok vezetői is. A meghívottakat Bihall Tamás elnök köszöntötte.

Kiváló tanulók:

Ózdi Szakképzési Centrum Surányi Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma:
–    Forgács Eszter- kereskedő
–    Lámer Dániel- szakács
–    Albók Zoltán- pincér
Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma:
–    Gombos Laura- fotográfus és fotótermék- kereskedő
–    Medvigy Enikő- gyakorló kozmetikus
–    Pál Levente Dávid- szociális gondozó és ápoló
Miskolci Szakképzési Centrum Andrássy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:
–    Hegedűs Róbert- gépgyártástechnológiai technikus
–    Ludnik Dániel- mechatronikai technikus
–    Szabó Péter- CAD-CAM informatikus
Miskolci Szakképzési Centrum Stúdium Közgazdasági és Üzleti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:
–    Béki Dóra Barbara- kozmetikus
–    Homonnai Enikő- fodrász
–    Sárkány Bettina- fodrász
Abigél Többcélú Intézmény:
–    Kiss Eszmeralda- szociális gondozó és ápoló
–    Sárközi Dánielné- női szabó
–    Ganyi Adrienn- női szabó
Mentor Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola:
–    Gombos Réka- pincér
–    Zsíros Dzsenifer- kisgyermek gondozó- nevelő
–    Ongai Zoltán- gyógy-és sportmasszőr
Kézfogás Baptista Szakképző Iskola:
–    Szamkó Tímea- élelmiszer-és vegyi áru eladó
–    Szabó Alexandra- élelmiszer-és vegyi áru eladó
–    Balogh Nikoletta- élelmiszer-és vegyi áru eladó
Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája:
–    Tepliczki Ádám- központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő
–    Lalik Gábor- faipati technikus
–    Labanc Letícia- grafikus
Miskolci Szakképzési Centrum Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskolája és Kollégiuma:
–    Illéssy Szilveszter- hegesztő
–    Horváth Imre- hegesztő
–    Juhész Dénes- gépi forgácsoló
Ózdi Szakképzési Centrum Pattantyús-Ábrahám Géza Szakképző Iskolája:
–    Spisák Barbara- szociális gondozó és ápoló
–    Szvetlik Bianka- szociális gondozó és ápoló
Miskolci Szakképzési Centrum Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája:
–    Timkó Liliána- cukrász
–    Erdőháti Dániel- szakács
–    Vanyó Evelin- vendéglátásszervező- vendéglős
Miskolci Szakképzési Centrum Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziuma:
–    Varga Fanni- ápoló
–    Balogh Dalma- ápoló
–    Varholik Dávid- ápoló
Miskolci Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Szakgimnáziuma:
–    Göndör Mátyás- erősáramú elektrotechnikus
–    Nagy Bence- erősáramú elektrotechnikus
–    Kerékgyártó Balázs- erősáramú elektrotechnikus
Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája:
–    Beke Szilvia- környezetvédelmi technikus
–    Tóth Anikó- magasépítő technikus
–    – Bogyai Benjámin- épületgépész-technikus
Nyitott Ajtó Oktatási Központ (Edelény):
–    Kucsma Attila- hegesztő
–    Sándor Klaudia- női szabó
–    Szilágyi Ivett- női szabó
Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma:
–    Szabó Bence Ferenc- vendéglátásszervező-vendéglős
Miskolci Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakgimnáziuma:
–    Koncsik Alex- elektronikai technikus
–    Munkácsi Mátyás- elektronikai technikus
–    Nagy Erzsébet- műszaki informatikus
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma:
–    Varga Virág- kereskedő
–    Nagy Viktor- kereskedő
–    Árvai Daniella- idegenvezető
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola:
–    Harnócz Liliána- pedagógia
–    Tóth Adrienn Katalin- pedagógia
–    Kundráth Dalma- pedagógia
Computer School Szakközépiskola és Szakgimnázium Miskolci Tagintézménye:
–    Balogh Gábor- villanyszerelő
–    Kucsák Dávid- villanyszerelő
–    Pusztai Tamás- villanyszerelő
Ózdi Szakképzési Centrum Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakgimnáziuma:
–    Szűcs Martin- épületgépész technikus
–    Handki Zoltán- kőműves és hidegburkoló
–    Fudra László- központifűtés –és gázhálózat rendszerszerelő
Miskolci Szakképzési Centrum Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakgimnáziuma
–    Oláh Nikoletta- vasútforgalmi szolgálattevő
–    Végh Bálint- vasúti villamos jármű szerelője
–    Samók Evelin- postai üzleti ügyintéző
Szerencsi Szakképzési Centrum Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:
–    Bodó Zsolt- ipari gépész
–    Zsikin Péter- hegesztő
–    Hídvégi József János- gépgyártástechnológiai technikus
Irinyi János Református Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon:
–    Pálinkás Mercédesz- pedagógiai és családsegítő munkatárs
–    Tóth Rita- vegyésztechnikus
–    Molnár Máté- pénzügyi-számviteli ügyintéző
Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon:
–    Rostás Ferenc- épületgépész-technikus
–    Négyesi Csaba- hegesztő
–    Csóka Ferenc- gépi forgácsoló

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Share on facebook
Facebook

Kapcsolódó cikkek

Magyarország hivatalos fizetőeszköze a forint, augusztus elsején ünnepli 75. születésnapját. A II. világháború után, 1946. augusztus 1-én vezették be …

További cikkek

Hírek, kék hírek, zöld hírek, gazdaság, sport, életmód, medicina, ezo és még sok minden más…

Menü

Archívum