Zita
1 EUR 392 HUF
1 GBP 458 HUF

Nem sikerült a duplázás

Hazai pályán szenvedett vereséget a Miskolc Renegades. A csapat a kétszeres Magyar Bajnok, Győr White Sharks-tól kapott ki 13-39-re.

Nagy lendülettel kezdett második BAFC kupa-béli meccsén a Miskolc Renegades. A csapat irányítója, Farkas Máté már az ötödik percben touchdown-t ért el. Az öröm azonban nem tartott sokáig, a vendég győriek hamar felvették a játék ütemét, és előbb fordítottak 7-6-ra, majd 13-6-ra húztak el.

A folytatásban sem sikerült az összeszedettebb játék a miskolciaknak, a Cápák végig tartották, sőt folyamatosan növelték előnyüket, a félidőben már 26-6 volta az állás.

A Renegades szépítését Berecz Ádámnak köszönhette a csapat, de ez sem törte meg a Sharks lendületét, és pontosabb játékkal végül 39-13-ra győzték le a hazaiakat, ezzel átvéve a vezetést a BAFC tabelláján.

A Renegades legközelebb 2 hét múlva a Fehérvár Enthroners ellen lép pályára Székesfehérváron.

Fotó:Bodnár Enikő