Dániel, Daniella
1 EUR 391 HUF
1 GBP 464 HUF

MVSI: jókora pofonba szaladtak

Nem várt, nagy különbségű vereséget szenvedett múlt hétvégén, idegenben a Miskolc VSI  NB II. Észak-keleti csoportjában szereplő férfi kézilabda csapata. A vendégek csupán 25 percig tudtak lépést tartani a berettyóiakkal. Azután lassú, körülményes és erőtlen lett a sportiskolás csapat támadójátéka, a védekezésben pedig a hajdúságiak, fizikai fölényüket kihasználva rendre átgázoltak a miskolciakon. Berettyó MSE – Miskolc VSI 39 : 28  (19:15).
Berettyóújfalu, 500 néző.

MISKOLC VSI : Oross (kapus)- Hajdú (3), Pákozdi (8/1), Orosz (4/1), Csontos (5/1), Bukta (1), Németh (2), Csere: Tompa (kapus), Semsák (2), Papp (3), Pócs.
Montovay Péter edző: – A jó bajnoki rajt talán kissé elvette néhányunk realitás érzékét, most viszont beleszaladtunk egy jókora pofonba. Remélem tanulunk belőle !

Junior mérkőzés:  Berettyó MSE – Miskolc VSI   34 : 24 (17 : 8).