Emília
1 EUR 390 HUF
1 GBP 463 HUF

Mezőn bizonyítottak a sportiskolások

Az MVSI atlétái március 12-én, szombaton Kecskeméten mutatták meg, hogy nem csak a rekortán pályán tudnak futni, hanem terepen is.
Rekord nevezés érkezett idén Magyarország 108. Mezei Futóbajnokságára, melynek Kecskemét adott otthont. Az MVSI sportolói közül először a mezőny legfiatalabbja, a mindössze 7 éves Farkas András bizonyította rátermettségét.
A serdülőknél a Schein Péter, Tömpe Jakab, Farkas Balázs, Pintér Erik összeállítású csapat versenyzett kiválóan. Jakab a 65 fős mezőnyben az előkelő 11., míg Balázs a 13. helyen ért célba. Az MVSI csapatban a 7. helyet szerezte meg.
A junioroknál születtek a legjobb eredmények, hiszen a Papp János által felkészített Pataki Anna nagyon rutinos versenyzéssel bronzérmet vehetett át az eredményhirdetésen, míg Deák Géza tanítványa, Tyukodi Dániel ezüstérmet nyert. A junior csapat pedig 3. helyet szerzett: Tyukodi Dániel, Tóth Róbert Ferenc, Nagy András, Gyenes Donát alkotta junior fiú csapat bronzérmet hozhatott haza.
A felnőtt nőknél a 8. helyen célba érkezett Tinta Tamara futott nagyszerűen.
A felnőtt férfi mezőnyben a Deák Géza és Szász László által felkészített Tugyi Levente, Bacsó Bence, Karlowits-Juhász Tamás trió  nagy csatában a 6. helyet érdemelte ki a csapatok értékelésénél.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!