Frigyes
1 EUR 390 HUF
1 GBP 463 HUF

Bacsa Fanni három ob-aranya

A közelmúltban Budapesten, a Syma-csarnokban rendezték meg a serdülő/14-15 évesek/ és újonc/13 évesek/ fedett-pályás atlétikai országos bajnokságát. A kétnapos versenyre előzetesen közel 1500 nevezés érkezett. A hatalmas mezőnyben természetesen ott voltak a Miskolc Városi Sportiskola (MVSI) versenyzői is, akik 9 éremmel és további kilenc pontszerző helyezéssel bizonyították,hogy az október végén elkezdett felkészülés nem volt hiábavaló. A nagy létszámokat felvonultató ,és magas színvonalú versenyeket szépszámú közönség is megtekintette a helyszínen.

A serdülő lányok mezőnyében a legeredményesebbnek sportolónak , Bacsa Fanni bizonyult ,aki három számban is győzött. Fanni  60 m-es síkfutásban elért időeredménye a felnőtt női mezőnyben is megállja a helyét!
Az  MVSI atlétáit Szűcs József,László István,Zámbori Zoltán és Tigyi József készítette fel.