Olga, Liliána
1 EUR 391 HUF
1 GBP 463 HUF

Miskolc Renegades – Újbuda Rebels II.

Minden helyzetet kihasználva, maximális teljesítménnyel nyerte meg a negyeddöntőt a Miskolc Renegades. Ezzel május 18-a után másodszor, ezúttal hazai pályán győzte le az Újbuda Rebels II-t. Miskolc Renegades – Újbuda Rebels II : 42-0

Betonkemény pályán és ugyanilyen elszántan lépett pályára a Miskolc Renegades. A cél a győzelem és az elődöntőbe jutás volt. Nem is kellett sokat várni az első TD-re, Lippai Péter futása után Tóth Attila extra pontja is sikerült, majd megvillant a Defense is, Janocskó Kornél bravúros interception-je után befutott a Rebels endzone-jába, (TD) majd jött Tóth Attila és az extra pont. (14:0) (zárójelben a negyedek eredményei)

A második negyed Lakatos Bence negyede lett, miután 2 TD-t futott, az extrákat pedig Tóth Attila értékesítette. (14:0)

A félidő izgalmaihoz hozzátartozik 3 TD, mindhárom hatalmas futás után, és mindhárom Lakatos Bencétől, ezeket azonban a bírók nem adták meg különböző szabálytalanságok miatt. Maradt tehát a 28:0.

A második félidő és ezzel együtt a harmadik negyed alig kezdődött el, amikor a Renegades linebackere Pácza Gergő megszerezte a rosszul passzolt labdát (IT) és befutott vele az endzone-ba. Touchdown! Tóth Attila sikeres extra rúgását követően valóban felgyorsultak az események, a 35 pontos különbség miatt ugyanis életbe lépett a mercy rule, így a játék innentől futó órával ment tovább. Ez nem akadályozta meg Lakatos Bencét egy újabb TD-ben, és Tóth Attilát sem az újabb extrapont megszerzésében. (14:0)

A negyedik negyedben már magabiztosan vezetett a hazai csapat, a vendégek pedig elfáradtak, így a szépítés is elmaradt, nem változott az eredmény. (0:0) Miskolc Renegades – Újbuda Rebels II. 42:0

A folytatás ismét hazai pályán már az elődöntő lesz, július 12-én a Nyíregyháza Tigers II. ellen.