Emília
1 EUR 390 HUF
1 GBP 463 HUF

MVSI: Vereség idegenben…

A férfi kézilabda NB II. Észak-keleti csoport 6.fordulójában,  Hajdúböszörményben szenvedett vereséget az MVSI gárdája. A rajtnál beragadtak a miskolciak és egy félidő előnyt adtak a vendéglátóknak. A második játékrészben  már sikerült „üzemi hőmérsékleten” kézilabdázniuk a vendégeknek, de öt gólnál közelebb nem tudtak felzárkózni, melyben az ellenfélen kívül a sajátos felfogású játékvezetés is akadályozta a sportiskolás együttest. Hajdúböszörményi TE – Miskolc VSI  29 : 23  (16 : 8)
Hajdúböszörmény, 200 néző

Miskolc VSI: Oross (kapus) – Hajdú (3), Smíger (1), Orosz (4), CSONTOS (10), Bukta, Németh, Csere: Puskás (kapus), Pócs, Pákozdi (1), HORVÁTH T. (3), Mózer, Herpai (1), Semsák.
Montovay Péter edző: – Jól jön a bajnoki szünet, hogy rendezzük sorainkat. A  nehézségek nem azért vannak, hogy kitérjünk előlük, hanem azért, hogy közösen megoldjuk azokat !

Junior mérkőzésen: Hajdúböszörményi TE – Miskolc VSI   23 : 24 (13 : 9)