Illés
1 EUR 391 HUF
1 GBP 464 HUF

Miskolci Renegades – Bp-i Zöld Sasok

Meggyőző fölénnyel nyerte meg első haza mérkőzését a Miskolci Renegades Amerikai futball csapat. A Budapesti Zöld Sasok ellen 59-6 arányban győzedelmeskedtek az arany mezben játszó Renegátok.

Erősen kezdődött az idei első meccs, hiszen az első negyedben, bár rövid időre az Eagles 6-6-ra egyenlíteni tudott, a miskolci gárda elhúzott, a félidőben, kétszer harminc perc elteltével, 41-6-tal fordultak a csapatok.

A második félidőben tovább nőtt a Renegades előnye, a negyedik negyed végén 59-6-tal búcsúzott a gárda a közönségtől. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott a miskolciak szélső elkapója (Wild Receiver) Lakatos Bence, aki 5 touch down-t ért el.

(Lippai Péter 2-t, Bubnó Gergő és Szimándli Ákos pedig 1-et 1-et.)

A BAFC-kupában jelenleg, az első forduló zártával élen áll a Renegades, második a Győr White Sharks, harmadik helyen a Fehérvéri Koronázók, a negyediken pedig a Budapesti Zöld Sasok találhatók.

A Miskolci Renegades következő mérkőzése május 18.-án szintén hazai pályán lesz, a Győri Cápák ellen.