Illés
1 EUR 391 HUF
1 GBP 464 HUF

Szikszói arany a Triatlon Diákolimpián

Varga Levente , a Szepsi Suli 2. b osztályos tanulója aranyérmet szerzett a fiú I: korcsoportban Országos Triatlon Diákolimpián június 17-én Fadd-Domboriban.  Ugyanebben a korcsoportban  csapatban a 3. helyezést szintén a szikszóiak nyerték. A bronz érmes tagok:  : Varga Levente , Drizner Gábor , Gál Kristóf.

Ádám Istvánné, a Szepsi Suli testnevelő tanára, és a gyerekek felkészítője arról tájékoztatott: június 17 –én 12 gyerekkel vettek részt a diákolimpia országos döntőjében. Nagy nap  és nagy sikert volt ez a gyerekek számára, hiszen megszületett az iskola első magyar bajnoki aranyérme. De kiemelkedő teljesítménynek számít a fiú csapat bronz érme, a Drizner Gánor egyéni 3. helye, és a II. korcsoportban lány egyéniben : Arnóczki Zsófi  bronz érme is.