Illés
1 EUR 391 HUF
1 GBP 464 HUF

Gólgazdag hazai győzelem

Szombat délután rendezték 15 órától a férfi floorball OB1/B 4. fordulójának nyitó mérkőzését. A miskolciak ellenfele az élvonalból már jól ismert, fővárosi Torpedo JSC volt. Magabiztos játékkal és előre nem kalkulált nagy különbséggel hozta a mérkőzést a borsidi gárda.

A végeredmény 19:6, amellyel továbbra is tartja veretlenségét a Miskolc, valamint Hutter Gergő edző hazai pályás mérlege továbbra is kiváló.
Miskolc, Generali Aréna, 100 néző
Férfi OB1/B, 4. forduló
Miskolci SzFSE – Torpedo JSC 19:6 (4:1, 7:1, 8:4)
Kapura lövések: 78:37 (28:14, 19:9, 31:14)
Vezette: Huszti, Holubkó
Hudák(G) – Fehér, Ignéczi(3+4), Klemencz(1+0), Balogh(1+2), Sviderszki(2+2), Gál, Török(2+0, 2perc), Firtkó(1+2), Jacsó(C)(1+2), Szabó Á.(4+1) Varga(3+2), Kovács(1+1), Szemán(4perc)

09.    18.00    DKC-Miskolc-MIVÍZ – Dabas-Diego KC férfi kézilabda NB.I./B. bajnoki kézilabda mérkőzés
10.    15.00    Miskolci Szabadidőközpont Vénusz – ELTE SE női bajnoki futsal mérkőzés
08.    18.00            MJJSE – Fenestela 68 Brasov férfi bajnoki jégkorong mérkőzés(MOL liga)
09.    18.00-21.00   Közönségkorcsolya
10.    18.00            MJJSE – Sapa Fehérvár AV19 férfi bajnoki jégkorong mérkőzés (MOL liga)