A Magyar Sebész Társaság a „Magyar Sebészetért” emlékéremmel ismerte el dr. Mátyás Lajos kiemelkedő szakmai, tudományos, illetve oktatói tevékenységét.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktató Kórház, Ér és Endovascularis Sebészeti Osztály osztályvezető főorvosa, orvos közgazdász számos szakmai – nemzetközi és hazai – grémium vezetője, illetve vezetőségi tagja volt. Hazai és nemzetközi tudományos fórumokon előadásokat és postereket prezentált és tölthetett be üléselnöki feladatot.
Jelenleg is folyamatosan részt vesz az egyetemi hallgatók osztályon történő posztgraduális képzésében, a sebész, érsebész szakorvos – rezidensek képzésében, valamint rendszeres előadója a DEOEC Sebészeti Műtéttani Intézetének.
2026. június. 20. 22:36
Újra első helyezés a Fut a cég versenyen
A Bosch idén hetedik alkalommal végzett első helyen a több mint 860 cég részvételével megrendezett Fut a c…










