2026. 03. 16. hétfő

Henrietta

1 EUR 390 HUF
1 GBP 452 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Őrizetben a rabló
orizetben a rablo

Őrizetben a rabló

A gyanú szerint több dohányboltot és egy benzinkutat is kirabolt Miskolcon egy 34 éves férfi.

A rendőrségre 2021. május 15-én a kora délutáni órákban érkezett bejelentés arról, hogy Miskolcon, a Szentpéteri kapui városrészen kiraboltak egy dohányboltot, majd május 23-án este egy üzemanyagtöltő állomáson, míg június 1-jén egy Király utcai dohányboltban történt rablás. Mindhárom esetben egy férfi, késsel a kezében követelte a bevételt. A bűncselekmények során személyi sérülés nem történt, a keletkezett anyagi kár a hétszázezer forintot nem haladta meg.

A Miskolci Rendőrkapitányság az elkövető azonosítása érdekében – az üzemanyagtöltő állomáson lefoglalt videófelvételt felhasználva, és fantomképet is közzé téve – felhívással fordult a lakossághoz.

A nyomozás során gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy az elkövető mindhárom esetben azonos, ezért az eljárásokat egyesítették.

A bevezetett rendőri intézkedések eredményeként a rendőrök azonosították, majd 2021. július 27-én elfogták a bűncselekmények elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.

A terhelt részletes beismerő vallomást tett, megbánást tanúsított. Elmondta, hogy fennálló tartozásait akarta kiegyenlíteni, ezért a rabolt pénzt szerencsejátékon befektette, azonban vesztett.

A Miskolci Rendőrkapitányság a felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetése miatt folytatott eljárásban őrizetbe vette a gyanúsítottat, és kezdeményezi letartóztatását.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Az időtlen társasjátékok
A társasjátékok kultúrája újra virágzik, különösen az utóbbi időszakban, amikor a közösségi élmények egyre fontosabbá váltak. Az emberi történelem már…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

140774

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés