2026. 06. 27. szombat

László

1 EUR 354 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Hírek » Hírek » Melegszik az idő a következő napokban
royal_magazin_PNG

Melegszik az idő a következő napokban

A következő napokban fokozatosan melegszik az időjárás, ismét 15 Celsius-fok körül alakulnak a maximumok. Sok napsütés várható, március 15-én is száraz idő valószínű, de a hétvégén már többfelé lehetséges eső – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Hétfőn a nap első felében az ország legnagyobb részén napos idő várható, legfeljebb a Tiszántúlon lehet egy-egy zápor. Borsod-Abaúj-Zemplén megyében és a környékén megerősödik a légmozgás, másutt csak élénk széllökések lehetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 3 fok között alakul, északkeleten lehet legenyhébb az éjszaka. A legmagasabb hőmérséklet 10-14 fok között valószínű.

Kedden keletebbre csak rövid napos időszakok várhatók, és arrafelé helyenként záporeső is előfordulhat, másutt többórás napsütésre lehet számítani. A minimummérséklet mínusz 2 és plusz 4 fok között valószínű, a Dunántúlon és az északi völgyekben lehet néhol fagy. A nappali maximumok 9-14 fok között alakulnak, Nyugat-Dunántúlon lesz a melegebb.

Szerdán, március 15-én hosszabb-rövidebb időszakokra kisüt a nap. Napközben csapadék nem valószínű, inkább csak este északkeleten fordulhat elő egy-egy zápor. Emellett sokfelé élénk, néhol erős lehet a szél. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 4, napközben plusz 11-16 fok között alakul a hőmérséklet, északnyugaton, nyugaton lesz a melegebb.

Csütörtökön reggelre csökken a felhőzet, és többnyire gyengén felhős, napos időre lehet számítani, csapadék napközben már sehol sem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 5, a legmagasabb hőmérséklet 12-16 fok között várható.

Pénteken túlnyomóan derült, száraz idő várható. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 3 fok között valószínű. A nappali maximumok 13-17 fok között alakulnak.

Szombaton északnyugat felől megnövekszik a felhőzet, és elszórtan eső, zápor is kialakulhat és többfelé megerősödik a szél is. A leghidegebb órákban 0-5 fok lehet, napközben 14-19 fokig melegszik a levegő.

Vasárnap többnyire erősen felhős vagy borult idő valószínű, és többfelé várható eső, zápor, helyenként zivatar. Emellett nagy területen megerősödik, néhol viharossá fokozódik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 3-8 fok között valószínű. A nappali maximumok 10-16 fok között alakulnak – olvasható az előrejelzésben.

Forrás: MTI

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Budapest, ahogy a festők látták
Megjelent a főváros 150 évét bemutató monumentális művészeti album A könyv megjelenését kiállítás is kíséri a Kieselbach Galériában, amely 550 műal…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés