2026. 05. 19. kedd

Ivó, Milán

1 EUR 361 HUF
1 GBP 416 HUF
Kezdőlap » Életmód / Medicina » Medicina » Véradóbarát Munkahely elismerést kapott a HELL ENERGY
2012/55182_jpg

Véradóbarát Munkahely elismerést kapott a HELL ENERGY

2012/55182_jpgA Magyar Vöröskereszt „Véradóbarát Munkahely” elismeréssel tüntette ki a HELL ENERGY Magyarország Kft-t. A díjat Bánné Dr. Gál Boglárka, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke, valamint Grubert Roland, a Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj- Zemplén megyei szervezetének igazgatója december 9-én Miskolcon, a Megyeháza dísztermében adta át a HELL ENERGY képviselőjének.


Az elismerést minden évben megyénként egy vállalat kaphatja meg. Hazánk vezető energiaital és üdítő gyártója idén, szikszói telephelyének megfelelően, Borsod-Abaúj-Zemplén megye képviseletében nyerte el a megtisztelő címet.

November 27. a Magyar Vöröskereszt kezdeményezésére 1988 óta a Véradók Napja Magyarországon. Ezen a napon minden évben elismerésben részesítik a sokszoros véradókat, a véradások megszervezésében tevékenykedőket, a véradóbarát munkahelyeket, valamint a véradó-mozgalom támogatóit. Idén a díjakat ünnepélyes keretek között, megyénként adta át a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat.

A „Véradóbarát Munkahely” elismerést azok a cégek érdemelhetik ki, amelyek rendszeresen szerveznek munkahelyi véradást vagy csatlakoznak más véradó eseményekhez, és munkatársaikat is arra ösztönzik, hogy minél nagyobb számban vegyenek részt véradáson.
Megyénként egy, azaz éves szinten összesen 20 vállalat nyerheti el a címet.

A HELL ENERGY Magyarország Kft. szikszói gyárában évek óta, évente több alkalommal szervez véradást. Idén a koronavírus-járvány sem jelentett akadályt, így a járványügyi előírások maximális figyelembevételével négy alkalommal vettek részt a kollégák a véradásokon.

„Büszkénk vagyunk arra, hogy 2020-ban Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a HELL ENERGY kapta a Véradóbarát Munkahely elismerést. Köszönjük minden kollégánknak, munkatársunknak, akik sok esetben a pihenőnapjukon jönnek be, hogy vért adhassanak. Az egészség a legnagyobb érték mindannyiunk számára. Tisztában vagyunk azzal, hogy vérrel életeket menthetünk meg. Ennek súlyát most, járványhelyzetben még inkább érezzük, és még fontosabbá vált, hogy ott segítsünk, ahol csak tudunk. A Magyar Vöröskereszttel együttműködésben szervezzük a véradásokat, melyeket bízunk benne, hogy a következő években is ilyen „sikeresen” tudunk megvalósítani” – monda el a díjátadón Nagy Andrea HR igazgató.

 

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

142051

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés