Az egész nap folyamán zajló egyeztetéseket követően a szlovák kormány beleegyezett, hogy oda-vissza átengedi területén a Csehország és Magyarország között utazó cseh és magyar állampolgárokat, ha nem töltenek 48 óránál többet Szlovákiában – közölte a külgazdasági és külügyminiszter kedd este a Facebook-oldalán. Szijjártó Péter bejegyzése szerint kedd éjféltől a cseh, a szlovák és a magyar állampolgárok számára lehetővé válik az egymás országainak területén való, 48 órát meg nem haladó tartózkodás. (MTI)
2026. június. 18. 20:30
a Humán Versenyképességi Executive Business Summit 2026 konferencián
elhangzottakkal kapcsolatban
„A Humán Versenyképességi Executive Business Sum…










