2026. 03. 15. vasárnap

Kristóf

1 EUR 391 HUF
1 GBP 453 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Őrizetben az ózdi bántalmazó
royal_magazin_PNG

Őrizetben az ózdi bántalmazó

A nyomozók Budapesten fogták el azt a 39 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint olyan súlyosan bántalmazott ózdi otthonában egy 65 éves nőt, hogy az asszony később belehalt sérüléseibe.
Ahogy arról korábban hírt adtunk a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés és rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást H. Péter 39 éves, ózdi lakossal szemben.

A gyanúsított 2019. november 13-án a délelőtti órákban megjelent a sértett ózdi otthonában és felszólította, hogy adja át mobiltelefonját. Az asszony ennek nem tett eleget, ekkor a férfi megütötte, majd a telefonnal együtt távozott az ingatlanból.

Ezt követően egy későbbi időpontban a férfi újra visszament a nő lakásához, aki beengedte, majd visszakövetelte telefonját. A kialakult vita hevében a férfi súlyosan bántalmazta az asszonyt, majd magára hagyta az ingatlanban. A sértettet hozzátartozója 2019. november 15-én a délutáni órákban találta meg a lakásban, aki az elszenvedett bántalmazás hatására ekkorra már elhalálozott.

A bevezetett rendőri intézkedések eredményeként a nyomozók azonosították, majd a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Bükk Bevetési Alosztály munkatársaival összehangolt akció során 2019. november 18-án 21 óra után Budapesten elfogták H. Pétert.

A férfi kihallgatása során elismerte a bűncselekmények elkövetését, amelyet követően a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság őrizetbe vette a terheltet.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

NAV-Sajtóközlemény-Hamis világ
A Golgota úti piac újra a figyelem középpontjába került: amikor a pénzügyőrök beléptek az egyik üzletbe, a polcok roskadoztak a hamis ruháktól, táskák…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

140774

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés