2025. 02. 4. kedd

Ráhel, Csenge
1 EUR 407 HUF
1 GBP 489 HUF
Kezdőlap » Kultúra » Kultúra » Jelmezes kórházlátogatás a Gyermekegészségügyi Központban

Jelmezes kórházlátogatás a Gyermekegészségügyi Központban

A CosHelp jelmezes kórházlátogatás önkéntes csapata járt a napokban Miskolcon, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Gyermekegészségügyi Központjában (GYEK).

A csapat összetétele nemcsak a különböző jelmezek miatt volt színes. A hat fős társaság két tagja miskolci származású, ketten Nyíregyházáról érkeztek, két jelmezes budapesti, a fotós pedig győri – ismertette Honfi Júlia szervező-menedzser.

A karakterek a Star Wars filmekből, a Jégvarázsból, valamint a klasszikus Hófehérke meséből elevenedtek meg.

A CosHelp fennállásának leghosszabb látogatását tette a borsodi megyeszékhelyen, a GYEK-ben, ugyanis öt órát töltöttek a kórházban és hét osztályt látogattak végig.

Minden látogatásuk alkalmával velük tart egy fotós, aki csodálatos képekkel teszi maradandó emlékké az eseményt, őt Farkas Anitának hívják.

A gyerekek mellett a szülők és a kórházi dolgozók is örültek az élménynek.

Reméljük, tavasszal újra ellátogatnak hozzánk.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

furesz

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

– Hogy hívják a mexikói rigót?
– ???
– Rodrigó!

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés