Az Éltető Lélek Alapítvány és az egyházközösség szervezésében Szürkebarát koncertet tartanak június 16-án vasárnap negyedegytől. A programban korabarokk hangszeres templomi muzsika és Handel Te deum laudamusa csendül fel. Közreműködik a Miskolci Egyetem Régizene Együttese, a Minorita Templom Szent Ferenc Kórusa, a Miskolci Cardinal Mindszenty Kórus, a Cantus Agriensis Kamarakórus. Szólisták Bakos Kornélia, Sajó Dániel, Vihula Mihajlo. Vezényel Gergely Péter Pál.
2026. június. 21. 22:38
Zsolnay Színház* Pintér Béla és Társulata: Kabuki
Kodály Központ
június 23. 19.00
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Sza…










