2026. 07. 1. szerda

Tihamér, Annamária

1 EUR 356 HUF
1 GBP 413 HUF
Kezdőlap » Életmód / Medicina » Medicina » Segíts megtalálni a Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hőseit!
royal_magazin_PNG

Segíts megtalálni a Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hőseit!

–    A jótevők nevezését július 26-ig várják

A mai felgyorsult világban nagyon ritka, de annál nagyobb örömet okoz az önzetlen segítségnyújtás, főleg ha az embernek támogatásra van szüksége. Ismersz olyan jótevőt, aki mellrákkal diagnosztizált nők számára nyújt valamilyen módon segítséget? Ha igen, akkor nevezd a Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hősei pályázatra, és add meg neki az esélyt arra, hogy tevékenysége 1 millió forintos támogatásban részesüljön.
A mellrákban érintett nőknek gyakran egyedül kell megküzdeniük a betegségükkel, ezért a környezetük által nyújtott támogatás hatalmas erőt adhat nekik a mindennapi küzdelmükben. Az AVON és a Marie Claire által közös pályázatának az alapötlete is innen ered, amelyben a Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hőseit keresik, akik törődéssel, támogatással hozzájárulnak azérintettek életminőségének javításához és ezáltal  akár a gyógyulásukhoz is. Rengeteg módon lehet másoknak segíteni, lelki támogatással, odafigyeléssel, bevásárlással, ingyen szolgáltatások biztosításával, a lényeg, hogy valamilyen módon hozzájáruljunk az illető jólétéhez.  
Hogyan lehet nevezni? Bárki nevezheti a környezetében élő hétköznapi hőst. Csupán annyit kell tenni, hogy maximum egy oldalban összefoglalja az általunk ismert jótevőnek tevékenységét, és a Jelölt hozzájáruló nyilatkozatát elküldi a sajto@avon.hu email címre 2018. július 26., éjfélig.
A beérkezett nevezések közül egy öt főből álló szakmai zsűri választja ki azt a három nyertest, akik részesülnek az 1 millió forintos támogatásban.
A pályázat további részleteiért látogass el az alábbi honlapra: https://avononline.avon.hu/palyazat.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés