2025. 02. 12. szerda

Lídia, Lívia
1 EUR 404 HUF
1 GBP 485 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Az elmúlt 24 órában történt

Az elmúlt 24 órában történt

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.
A Miskolci Rendőrkapitányság 2018. március 13-án egy férfit azért vett szabálysértési őrizetbe, mert eltiltás hatálya alatt vezette járművét, egy nőt pedig tiltott prostitúciós tevékenység miatt, továbbá egy férfit tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt. Az Edelényi Rendőrkapitányság munkatársai egy sofőrrel szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt intézkedtek.

Az illetékes rendőrkapitányságok a személyi szabadságukban korlátozott szabálysértőket 72 órán belül állítják bíróság elé.

Az elmúlt 24 órában a miskolci rendőrök két, elfogatóparancs hatálya alatt álló személyt fogtak el és vettek bűnügyi őrizetbe.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, míg anyagi kárral járó ütközés tíz esetben jutott a rendőrség tudomására.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

furesz

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

– Hogy hívják a mexikói rigót?
– ???
– Rodrigó!

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés