2026. 04. 30. csütörtök

Katalin, Kitti

1 EUR 364 HUF
1 GBP 420 HUF
Kezdőlap » Hírek » Bulvár » Détár Enikő extravagáns estélyit ígér az idei Story Gálára
45001

Détár Enikő extravagáns estélyit ígér az idei Story Gálára

A színésznő megmutatja öt kedvenc báli ruháját

Alig egy hónap és ismét együtt ünnepel a hazai társasági élet krémje a Story Ötcsillag- és Érték-díj-átadó Gálán, a budapesti Corinthia Grand Hotelben. A prominens meghívottak már javában készülnek az év egyik legnagyobb társasági eseményére. Köztük Détár Enikő is, aki majdnem a kezdetek, vagyis 1999 óta a gála egyik állandó vendége. A színésznőt mindig csodás ruhakölteményekben láthatjuk, és mint azt elárulta: idén is különleges estélyiben érkezik.

A Story magazin február 10-én tizenkilencedik alkalommal díjazza az olvasók, illetve a Kovács Kati, Pataki Ági, Udvaros Dorottya, Balázs Fecó és Rózsa György alkotta szakmai kuratórium döntése alapján a tavalyi évben kimagaslót alkotó médiaszemélyiségeket, művészeket és sportolókat. De az estélyen nemcsak a legjobbaknak, hanem az eleganciának és a divatnak is kiemelt szerep, illetve figyelem jut. Nem csoda hát, ha a meghívott hölgyek zöme sokszor heteket készül a báli szezon egyik legfontosabb eseményére, hogy ott aztán a legstílusosabb kreációkban kápráztassa el a jelenlévőket.

Détár Enikő sem tagadja, számára is mindig központi kérdés, hogy miben érkezzen, bár elárulta: a készülődés nála nem egy hosszadalmas folyamat.

„Imádom a Story Gálát, szerintem ez az év egyik legfontosabb és legszínvonalasabb társasági eseménye. Általában mindig előadásom van aznap este, így onnan érkezem, éppen ezért a készülődést és öltözködést rapid módon letudom” – árulta el Enci, aki február 10-én is munkából kocsikázik át a helyszínre, hiszen aznap pont premierje lesz: a Turay Ida Színházban, Zilahy Lajos Az utolsó szerep című darabjának női főszerepét alakítja.

Megszokhattuk tőle, hogy évről évre csodás ruhakölteményekben láthatjuk, bizonyára idén sem lesz ez másként, bár a részletekbe természetesen nem avatott be minket.

„Nem vagyok egy ruhapróbálgatós típus, mindig az első gondolat mellett döntök” – mondta a színésznő, aki a kedvünkért kiválasztotta az utóbbi években viselt ruhakölteményei közül az öt kedvencét. „Bár az évek során kicsit komolyodott az ízlésem, de szerintem látszik a fotókon, hogy kedvelem az extravagáns stílust. Az idei estélyim is biztosan ezt tükrözi majd. Nagyon szerettem azokat a kreációkat, amelyeket Fésűs Nelly-vel és Ladinek Judittal közösen csináltattunk. Remélem, a premier után marad elég energiám, valamint a lányok is ráérnek és ezúttal is együtt tudunk menni.”

Kíváncsian várjuk, hogy Enci ezúttal mivel kápráztatja majd el a nagyérdeműt, és természetesen azt is, hogy a többi hölgyvendég milyen ruhákban vonul végig a vörös szőnyegen. Február 10-én, a Story Ötcsillag- és Érték-díj-átadó Gálán többek között ez is kiderül!

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés