A debreceni felnőtt úszó országos bajnokság tegnapi (pénteki) versenynapján Vécsei Réka, a Miskolc Városi Sportiskola (MVS) mindössze 15 esztendős tehetséges sportolója megszerezte második bajnoki címét is!!
Réka a 100 méteres mellúszás esti fináléjában 0.09 mp előnnyel elsőként fordult, de ezt követően visszacsúszott a harmadik helyre, majd óriásit hajrázva visszavette az elsőséget esélyesebbnek tartott rivűálisaitól és 1:09.90 perces idővel elsőként csapott a célba!!!
2026. június. 21. 23:40
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) reformja nyomán a korábbi 32 helyett a 2026-os világbajnokságon már 48 csapat küzd a trófeáért. A felszínen ez…










