2026. 05. 18. hétfő

Erik, Alexandra

1 EUR 360 HUF
1 GBP 413 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Nem létező belépőket árult a miskolci nő – vigyázzunk, honnan rendelünk!
royal_magazin_PNG

Nem létező belépőket árult a miskolci nő – vigyázzunk, honnan rendelünk!

Koncertjegyeket kínált eladásra az interneten egy miskolci nő, mikor azonban a vásárlók átutalták neki a pénzt, elérhetetlenné vált, s természetesen a jegyeket sem küldte. A rendőrség a napokban fejezte be a gyanúsítottal szemben folytatott nyomozást.
A debreceni nyomozók vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást egy nővel szemben, aki a megalapozott gyanú szerint olyan koncertjegyeket értékesített az interneten, amelyekkel nem rendelkezett.

A Debreceni Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 25 éves miskolci nővel szemben. A nyomozás adatai szerint 2016. március 7-én egy nő tett feljelentést a Debreceni Rendőrkapitányságon, mert 2016 februárjában az interneten egy koncertre több belépőjegyet vásárolt egy ismeretlentől.

A sértett a jegyekért a pénzt átutalta az „értékesítő” bankszámlájára, azonban a jegyeket nem kapta meg és az eladót telefonon sem tudta elérni. Az eljárás során megállapítást nyert, hogy a gyanúsított két gödöllői lakost is megtévesztett ugyanezzel a módszerrel.
A feltételezett elkövetőt a rendőrök azonosították és a Miskolci Rendőrkapitányságon kihallgatták. A rendőrség a gyanúsítottal szemben folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal továbbította a járási ügyészség részére.

-MTI-

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

142051

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés